Vaipade ja pehme mööbli süvapesu

Vaipade ja pehme mööbli süvapesu

Vaipade või mööbli puhastus tagab tervislikud tingimused Teie kontoris või kodus, sest just vaibad ja pehme mööbel sisaldavad suurel hulgal tolmukübemeid ning kahjulikke baktereid. Mööbli ja vaiba puhastus teostatakse puhastustehnika abil kohapeal, mis võimaldab säästa transpordikulude arvelt. Reeglina kasutame mööblit ja kontoritoole igapäevaselt, mistõttu toimub ka intensiivne määrdumine, seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt vajalik.

Pehme mööbli puhastamine jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada ja kemikaal jääb sageli mööblile koos mustusega, kuivamisel võivad aga ilmuda puhastusainest tekkivad puhtuse laigud.

Survepritsiga piserdatakse mööbli kangapinnale puhastusaine, mis leotab kangapinnas esineva mustuse lahti.

Seejärel harjatakse kangapind ning puhastusaine koos mustusega eemaldatakse kangast spetsiaalse veeimeja abil.

Sohva, tugitoolide või ka arvutitoolide puhastamine tavalise tolmuimejaga eemaldab ainult ligikaudu 70% mööbliriidesse imbunud mustusest. Et pehme mööbli pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt neid pesta (soovitavalt isegi kaks korda aastas). Nii eemaldub ka ülejäänud 30% mustusest.

Lõplik mööbli kuivamisaeg on 6-12 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist.

Vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vähemalt 1-2 korda aastas keemilist märgpuhastust. Vaipkatte pesemine hoiab ära nn. käiguradade tekkimise ning eemaldab kattelt sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida tolmuimeja ei suuda eemaldada.

Tavaliste jaekaubanduses müüdavate vahenditega ei ole plekieemaldus tulemuslik, sest vaibakiududesse jääb tolm ja mustus ikka alles. Kui vaibale satub plekk, siis ise seda kaubanduses müügil olevate vahenditega puhastades muudab see asja tõenäoliselt hullemaks.

Vaipkattele piserdatakse puhastusaine, mis muudab mustuse kergesti eemaldatavaks. Seejärel toimub vaipkatte masinpesemine, mille abil hõõrutakse mustus vaibalt lahti. Veeimejaga loputatakse ja imetakse vaipkattelt puhastusaine koos mustusega.

Lõplik vaipkatte kuivamisaeg on 6-12 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist.

Kontori tooli pesu koos topieemaldusega, hind alates  2 €/tool

3. kohalise diivani pesu, hind alates Hind alates 65€

Nahkmööbli ( 3+1+1) puhastus ja kaitseainega katmine, hind alates 65€

Kontorivaipade puhastus, hind alates 1,20 € / m2

Miinimumhind 40 €.